14.03.2015-halawy turniej piłkarski grupy starszej .W hali sportowej na Pszczelniku startowały 4 drużyny osiedlowe.I miejsce zdoyła drużyna z Bańgowa.Królem strzelców został Krzysztof Kardas a najlepszą bramkarką Kinga Bieszczad.
|
|
|

409 odsłon
|
|

458 odsłon
|
|

410 odsłon
|
|

449 odsłon
|
|

457 odsłon
|
|

442 odsłon
|
|

426 odsłon
|
|

422 odsłon
|
|

437 odsłon
|
|

474 odsłon
|
|

407 odsłon
|
|

426 odsłon
|
|

496 odsłon
|
|

428 odsłon
|
|

498 odsłon
|
|

462 odsłon
|
|

458 odsłon
|
|

548 odsłon
|
|

408 odsłon
|
|

444 odsłon
|
|

445 odsłon
|
|

427 odsłon
|
|

473 odsłon
|
|

503 odsłon
|
|

451 odsłon
|
|

438 odsłon
|
|

468 odsłon
|
|

425 odsłon
|
|

427 odsłon
|
|

435 odsłon
|
|
|
|