14.03.2015-halawy turniej piłkarski grupy starszej .W hali sportowej na Pszczelniku startowały 4 drużyny osiedlowe.I miejsce zdoyła drużyna z Bańgowa.Królem strzelców został Krzysztof Kardas a najlepszą bramkarką Kinga Bieszczad.
|
|
|

408 odsłon
|
|

457 odsłon
|
|

409 odsłon
|
|

447 odsłon
|
|

456 odsłon
|
|

441 odsłon
|
|

425 odsłon
|
|

421 odsłon
|
|

436 odsłon
|
|

474 odsłon
|
|

406 odsłon
|
|

425 odsłon
|
|

495 odsłon
|
|

426 odsłon
|
|

496 odsłon
|
|

461 odsłon
|
|

457 odsłon
|
|

545 odsłon
|
|

407 odsłon
|
|

443 odsłon
|
|

444 odsłon
|
|

427 odsłon
|
|

472 odsłon
|
|

502 odsłon
|
|

450 odsłon
|
|

436 odsłon
|
|

467 odsłon
|
|

424 odsłon
|
|

426 odsłon
|
|

433 odsłon
|
|
|
|